Krämer GP2-R 2022
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Krämer GP2-R 2022
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| Moc maksymalna | 130 KM |
| Starter | Elektryczny |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Pojemność skokowa | 890 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Technologia | Zamknięta kaseta |
| Marka | WP |
Tylne zawieszenie
| Amortyzator | Monoshock |
|---|---|
| Marka | WP |
| Regulacja | Obciążenie wstępne |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 290 mm |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 230 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Brembo |
Wymiary i waga
| Masa sucha | 140 kg |
|---|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 16 l |
FAQ Krämer GP2-R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Krämer GP2-R?
- Aktualna średnia cena za Krämer GP2-R, rocznik 2023, kształtuje się na poziomie 85 990 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 2 500 km.
- Który motocykl jest lepszy? Krämer GP2-R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Krämer GP2-R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Krämer GP2-R.
- Jak popularny jest motocykl Krämer GP2-R?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Krämer GP2-R.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Krämer GP2-R Zdjęcia
Źródło: 1000PS

































