Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 84.5 mm |
|---|
| skok tłoka | 75 mm |
|---|
| Stopień kompresji | 10 |
|---|
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
|---|
| Starter | Elektryczny |
|---|
| Zapłon | Tranzystor |
|---|
| przeniesienie napędu | Pas |
|---|
| 2WD | Tak |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
| Zawory | OHC |
|---|
| Chłodzenie | płyn |
|---|
| Pojemność skokowa | 421 cm³ |
|---|
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Ramię A |
|---|
| skok | 171 mm |
|---|
| Regulacja | Napięcie wstępne sprężyny |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Ramię A |
|---|
| skok | 189 mm |
|---|
| Regulacja | Obciążenie wstępne |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
|---|
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 12 cal |
|---|
| Średnica tylnej opony | 12 cal |
|---|
| Długość | 2035 mm |
|---|
| Szerokość | 1180 mm |
|---|
| Wysokość | 1160 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 1240 mm |
|---|
| Wysokość siedzenia od | 855 mm |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 14 l |
|---|
FAQ Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Aktualna średnia cena za Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock, rocznik 2021, kształtuje się na poziomie 43 980 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock czy Yamaha Kodiak 450 EPS?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii ATV & Side by Side dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock.
- Jak popularny jest motocykl Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock Zdjęcia