KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Motor en aandrijflijn
| Motortype | V |
|---|---|
| Motorvermogen | 202 pk |
| Toerental bij max. Vermogen | 10000 rpm |
| Koppel | 151 Nm |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Graden | 75 |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad, Antihopping, Koppelingssystemen |
| Ontsteking | Dubbele ontsteking |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissie | Versnellingspook |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 2 |
| Takten | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Koeling | vloeibaar |
| Cilinderinhoud | 1350 cc |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Technologie | Gesloten patroon |
| Merk | WP |
| Veerweg | 130 mm |
| Aanpassing | Compressie, Voorladen, Rebound |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|---|
| Schokbreker | Monoshock |
| Merk | WP |
| Veerweg | 120 mm |
| Aanpassing | Compressie, Voorladen, Rebound |
| Materiaal | Koolstof |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|---|
| Frametype | Buisvormig |
| Hoek voorvork | 65.3 graad |
| Spoor | 101 mm |
Remmen voorzijde
| Type | Dubbele schijf |
|---|---|
| Diameter | 320 mm |
| Zuiger | Vier zuigers |
| Schokmontage | Vaste remklauw |
| Activering | Hydraulisch |
| Technologie | radiaal, Monoblok, Golf |
| Merk | Brembo |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 240 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
| Merk | Brembo |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | Rijmodi, Koppelregeling motor, Ride-by-Wire, Quickshifter, Quickshifter met blipper, Anti-wheelie, Moderne elektronica, Comfort, KTM Quickshifter Plus |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Diameter voorband | 17 inch |
|---|---|
| Diameter achterband | 17 inch |
| Wielbasis | 1491 mm |
| Zithoogte | 860 mm |
| Drooggewicht | 177 kg |
| Inhoud brandstoftank | 17.5 l |
| Bodemvrijheid | 109 mm |
Uitrusting
| Apparatuur | TFT-scherm, Moderne elektronica |
|---|
Laatste 1000PS-motorartikelen over KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
FAQ KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
- Wat is de huidige marktprijs van de KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK, bouwjaar 2026, is 43.310 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 0 km.
- Welke is beter? KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- In vergelijking met andere Naked bike motoren is de beschikbaarheid zeer slecht. Er zijn heel weinig KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK motoren op de markt.
- Hoe populair is de KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Er is zeer weinig vraag naar een KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK Afbeeldingen
Bron: 1000PS









Bekijk meer afbeeldingen
