Yamaha Tricity 300 Airbag
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Yamaha Tricity 300 Airbag 2026
Motor en aandrijflijn
| Boring | 70 mm |
|---|---|
| Slag | 75.9 mm |
| Motorvermogen | 28 HP |
| Toerental bij max. Vermogen | 7250 rpm |
| Koppel | 28.9 Nm |
| Rpm bij koppel | 5750 rpm |
| Compressieverhouding | 10.9 |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Ontsteking | Transistor |
| Transmissie | Riem |
| Transmissie | Variomatic |
| Cilinders | 1 |
| Beroertes | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Kleppen | OHC |
| Koeling | vloeibaar |
| Smering | oliedrukcircuit |
| Verschuiving | 292 ccm |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Telescoopvork |
|---|---|
| Reizen | 100 mm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkunit |
|---|---|
| Reizen | 84 mm |
Remmen voorzijde
| Type | Dubbele schijf |
|---|---|
| Diameter | 267 mm |
| Activering | Hydraulisch |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 267 mm |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Gecombineerd remsysteem, Bochten-ABS, , , |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 120 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 70 % |
| Diameter voorband | 14 inch |
| Breedte achterbanden | 140 mm |
| Hoogte achterband | 70 % |
| Diameter achterband | 14 inch |
| Lengte | 2250 mm |
| Breedte | 815 mm |
| Hoogte | 1470 mm |
| Wielbasis | 1595 mm |
| Zithoogte | 795 mm |
| Leeggewicht (met ABS) | 242 kg |
| Inhoud brandstoftank | 13 l |
| Licentiecompliantie | B |
| Bereik | 393 km |
| Gecombineerde CO2-uitstoot | 76 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik | 3.3 l/100km |
| Euro-norm | Euro 5+ |
| Bodemvrijheid | 130 mm |
Apparatuur
| Apparatuur | Airbag, Connectiviteit, LED-koplampen, TFT-scherm, Geïntegreerd navigatiesysteem, , , , , , |
|---|
FAQ banden Yamaha Tricity 300 Airbag
FAQ Yamaha Tricity 300 Airbag
- Welke is beter? Yamaha Tricity 300 Airbag of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Yamaha Tricity 300 Airbag?
- In vergelijking met andere Scooter motoren is de beschikbaarheid zeer slecht. Er zijn heel weinig Yamaha Tricity 300 Airbag motoren op de markt.
- Hoe populair is de Yamaha Tricity 300 Airbag?
- Er is zeer weinig vraag naar een Yamaha Tricity 300 Airbag op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Yamaha Tricity 300 Airbag Afbeeldingen
Bron: 1000PS











































