Benda Napoleonbob 125
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Benda Napoleonbob 125 2026
Motor en aandrijflijn
| Motortype | V |
|---|---|
| Boring | 42 mm |
| Slag | 45 mm |
| Motorvermogen | 14 pk |
| Toerental bij max. Vermogen | 9000 rpm |
| Koppel | 10.9 Nm |
| Rpm bij koppel | 6500 rpm |
| Compressieverhouding | 11.3 |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad, Antihopping, Koppelingssystemen |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissie | Versnellingspook |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 2 |
| Takten | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 3 |
| Koeling | vloeibaar |
| Cilinderinhoud | 125 cc |
Voorwielophanging
| Veerweg | 75 mm |
|---|
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|---|
| Schokbreker | Dual Shock |
| Veerweg | 38 mm |
| Aanpassing | Voorladen |
| Materiaal | Staal |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|---|
| Diameter | 320 mm |
| Zuiger | Vier zuigers |
| Schokmontage | Vaste remklauw |
| Activering | Hydraulisch |
| Technologie | radiaal |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 260 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Tractiecontrole |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 130 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 80 % |
| Diameter voorband | 18 inch |
| Breedte achterbanden | 160 mm |
| Hoogte achterband | 70 % |
| Diameter achterband | 18 inch |
| Lengte | 2315 mm |
| Breedte | 805 mm |
| Hoogte | 1035 mm |
| Wielbasis | 1545 mm |
| Zithoogte | 748 mm |
| Leeggewicht | 195 kg |
| Inhoud brandstoftank | 9 l |
| Licentiecompliantie | A1, B196 |
| Bereik | 200 km |
| Gecombineerde CO2-uitstoot | 64 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik | 2.7 l/100km |
| Stationair geluid | 91 dB |
| Euro-norm | Euro 5+ |
| Bodemvrijheid | 120 mm |
Uitrusting
| Apparatuur | TFT-scherm, Moderne elektronica |
|---|
Prijs Benda Napoleonbob 125
Modeljaar
Huidige gemiddelde marktprijzen
FAQ banden Benda Napoleonbob 125
FAQ Benda Napoleonbob 125
- Wat is de huidige marktprijs van de Benda Napoleonbob 125?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Benda Napoleonbob 125, bouwjaar 2026, is 6.000 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 0 km.
- Welke is beter? Benda Napoleonbob 125 of Benda Napoleonbob 250?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Benda Napoleonbob 125?
- Vergeleken met andere Chopper/Cruiser motoren is de beschikbaarheid goed. Er zijn veel Benda Napoleonbob 125 motoren op de markt.
- Hoe populair is de Benda Napoleonbob 125?
- Er is een gemiddelde vraag naar een Benda Napoleonbob 125 op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Benda Napoleonbob 125 Afbeeldingen
Bron: 1000PS
























