Aprilia SR GT 400 2026
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Aprilia SR GT 400 2026 Ervaringen en beoordeling door experts
Der Horvath
De Aprilia SR GT 400 laat op indrukwekkende wijze zien hoeveel rijdynamiek en kwaliteit er tegenwoordig in een scooter uit het middensegment te vinden is. Met name de stabiele, hoogwaardige Wielophanging en de directe responsiviteit van de 400cc eencilinder zorgen ervoor dat de scooter beduidend sportiever en hoogwaardiger aanvoelt dan je in deze klasse zou verwachten. Tegelijkertijd blijft hij geschikt voor dagelijks gebruik dankzij de goede Ergonomie, praktische opbergruimte en redelijke wind- en weerbescherming. Kleine zwakke punten zoals de ietwat trage bediening van het display zijn van weinig belang in het totaalplaatje. Gecombineerd met een eerlijke Prijs is het resultaat een zeer overtuigend totaalpakket voor iedereen die op zoek is naar een sportieve, stabiele en veelzijdige scooter.

Sleutelspecificatie Aprilia SR GT 400 2026
Motor en aandrijflijn
| Boring | 84 mm |
|---|---|
| Slag | 72 mm |
| Motorvermogen | 36 HP |
| Toerental bij max. Vermogen | 7500 rpm |
| Koppel | 37.7 Nm |
| Rpm bij koppel | 5700 rpm |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad |
| Transmissie | direct |
| Transmissie | Variomatic |
| Cilinders | 1 |
| Beroertes | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Kleppen | OHC |
| Koeling | vloeibaar |
| Smering | Dry-sumpsysteem |
| Verschuiving | 399 ccm |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Diameter | 41 mm |
| Reizen | 120 mm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkunit |
|---|---|
| Schokbreker | Dual Shock |
| Schokmontage | Koppeling |
| Reizen | 120 mm |
| Aanpassing | Voorladen |
| Materiaal | Staal |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|---|
| Frametype | Dubbele houder |
Remmen voorzijde
| Type | Dubbele schijf |
|---|---|
| Diameter | 300 mm |
| Zuiger | Vier zuigers |
| Schokmontage | Vaste remklauw |
| Activering | Hydraulisch |
| Technologie | radiaal |
| Merk | Brembo |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 240 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Tractiecontrole, , |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 120 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 70 % |
| Diameter voorband | 16 inch |
| Breedte achterbanden | 150 mm |
| Hoogte achterband | 70 % |
| Diameter achterband | 14 inch |
| Wielbasis | 1535 mm |
| Zithoogte | 820 mm |
| Leeggewicht (met ABS) | 186 kg |
| Inhoud brandstoftank | 12 l |
| Bereik | 300 km |
| Euro-norm | Euro 5+ |
| Bodemvrijheid | 190 mm |
Apparatuur
| Apparatuur | Verwarmde handgrepen, Sleutelloos systeem, LED-koplampen, TFT-scherm, USB-C aansluiting, verstelbare voorruit, , , , , , , , , |
|---|
FAQ banden Aprilia SR GT 400
FAQ Aprilia SR GT 400
- Wat is de huidige marktprijs van de Aprilia SR GT 400?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Aprilia SR GT 400, bouwjaar 2026, is 7.220 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 0 km.
- Welke is beter? Aprilia SR GT 400 of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Aprilia SR GT 400?
- Vergeleken met andere Scooter motoren is de beschikbaarheid goed. Er zijn veel Aprilia SR GT 400 motoren op de markt.
- Hoe populair is de Aprilia SR GT 400?
- Er is een gemiddelde vraag naar een Aprilia SR GT 400 op de markt. Testrapporten van dit model worden nauwelijk gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Aprilia SR GT 400 Afbeeldingen
Bron: 1000PS












































