Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD 2005
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD 2005
Motor en aandrijflijn
| Motorvermogen | 63 HP |
|---|---|
| Transmissie | Riem |
| Cilinders | 2 |
| Beroertes | Viertakt |
| Koeling | Lucht |
| Verschuiving | 1449 ccm |
Afmetingen en gewichten
| Wielbasis | 1690 mm |
|---|---|
| Zithoogte | 660 mm |
| Drooggewicht | 305 kg |
| Inhoud brandstoftank | 18.5 l |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Licentiecompliantie | A |
Prijs Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD
Modeljaar
Huidige gemiddelde marktprijzen
FAQ Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD
- Wat is de huidige marktprijs van de Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD, bouwjaar 2006, is 9.240 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 74.700 km.
- Welke is beter? Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD?
- Vergeleken met andere Chopper/Cruiser motoren is de beschikbaarheid slecht. Er zijn weinig Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD motoren op de markt.
- Hoe populair is de Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD?
- Er is veel vraag naar een Harley-Davidson Softail Deuce FXSTD op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.





















