Kumpan 54i:gnite
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Kumpan 54i:gnite 2023
Motor en aandrijflijn
| Motortype | Elektrisch |
|---|---|
| Motorvermogen | 9.5 pk |
| Koppel | 141 Nm |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|
Achterwielophanging
| Schokbreker | Dual Shock |
|---|
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|---|
| Activering | Hydraulisch |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Lengte | 1950 mm |
|---|---|
| Breedte | 730 mm |
| Hoogte | 1215 mm |
| Wielbasis | 1354 mm |
| Zithoogte | 800 mm |
| Drooggewicht | 82 kg |
| Leeggewicht | 112 kg |
FAQ Kumpan 54i:gnite
- Welke is beter? Kumpan 54i:gnite of Trinity Uranus R?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Kumpan 54i:gnite?
- In vergelijking met andere Scooter motoren is de beschikbaarheid zeer slecht. Er zijn heel weinig Kumpan 54i:gnite motoren op de markt.
- Hoe populair is de Kumpan 54i:gnite?
- Er is zeer weinig vraag naar een Kumpan 54i:gnite op de markt. Testrapporten van dit model worden gemiddeld vaak gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Kumpan 54i:gnite Afbeeldingen
Bron: 1000PS



Bekijk meer afbeeldingen




