Vergelijking adventure bikes

Vergelijking adventure bikes

8 enduro's getest

De sterke en zwakke punten van 8 actuele adventure bikes in een keiharde vergelijking. NastyNils test met eenheidsbanden en neemt geen blad voor de mond. Welke is de beste adventure bike?

nastynils

nastynils

Gepubliceerd op 31-5-2022

188.567 weergaven

Deze kans konden we niet laten liggen. Bridgestone stelde voor de test van de nieuwe AT41 adventure-band een extreem uitgebreide setup ter beschikking. We reden in 2 dagen in totaal 8 verschillende adventure bikes. Op de eerste dag concentreerden we ons op de voormalige „middenklasse”, op de tweede dag snoven we de sterke woestijnbommenwerpers op. We begonnen de tour in San Sebastian en konden de motoren testen onder extreem afwisselende omstandigheden.

Bridgestone AT41 - wegband met offroad-look

De nieuwe AT41 ziet eruit als een stoere offroadband, maar levert prestaties op het niveau van echte wegbanden. Zo konden we de motoren op asfalt echt tot het uiterste drijven en op de gravelpassages een beetje avonturengeest opsnuiven. Dat alles ging gepaard met bijzonder gevarieerde weersomstandigheden. We vertrokken in de regen aan de Atlantische Oceaan en zweetten tussendoor bij 30 graden in de woestijn.

Bridgestone AT41 profiel

De eenheidsband in de test: de nieuwe Bridgestone AT41

Hoeveel kost een KTM 1290 Super Adventure R?
Hier vindt u een overzicht van het prijsniveau van nieuwe en gebruikte motoren!

Puntentelling en emotie - Komen de resultaten overeen?

Zoals altijd gebruik ik de mogelijkheid om motoren met elkaar te vergelijken voor intensieve tests. Daarbij noteer ik ijverig de sterke en zwakke punten van elke motor en verzamel ik graag gegevens in de vorm van tabellen. Ik laat de motoren in elk afzonderlijk onderdeel in gedachten tegen elkaar strijden en noteer keihard een ranking. Aan het einde sluit ik mijn ogen en begin ik te dromen. In welke volgorde zou ik de motoren graag mee naar huis nemen? Als tegencheck dient dan nog de omgekeerde gedachtegang: welke motor kan ik het makkelijkst missen?

Daarna tel ik de resultaten van mijn tabellen op en ook deze keer was ik verrast hoe goed de uitkomst overeenkwam met mijn emotionele gevoel. Normaal gesproken geef ik geen inzage in mijn aantekeningen, maar probeer ik in mijn video's de verzamelde indrukken te combineren met emoties. Want vooral Duitse lezeressen en lezers hebben de neiging blind te vertrouwen op een testresultaat met een duidelijke winnaar. Maar een testwinnaar op punten is niet altijd de beste motor voor elke motorrijder. Daarom moet ik aanraden de rankingtabel nooit oppervlakkig te bekijken. Alleen in combinatie met de video en het verslag hier op 1000PS ben je echt goed voorbereid op je aankoopbeslissing.

Hoeveel kost een BMW F 850 GS?
Hier vindt u een overzicht van het prijsniveau van nieuwe en gebruikte motoren!

NastyNils protocol vergelijking adventure bikes

-Tenere 700F 850 GS890 Adv RNorden 901Africa Twin1290 Super Adv RR 1250 GSMultistrada V4S
Motor comfort en doseerbaarheid87651432
Toerenhonger motor48126573
Trekkracht motor87456231
Motorvermogen78456231
Versnellingsbak38441272
Quickshifter76337251
Koppeling27561384
Werking tractiecontrole87442361
Instelmogelijkheden tractiecontrole87335261
Kwaliteit schakelaars53661832
Logica bedieningselementen12558427
Smartphone-connectiviteit82563417
Stabiliteit87653421
Handling68245731
Precisie78542631
Kwaliteit vering58462361
Instelbereik vering58263371
Doseerbaarheid remmen87443261
Remwerking87345261
Verbruik21543768
Windbescherming werking en instelbereik73854621
Zadel87624351
---------
-Tenere 700F 850 GS890 Adv RNorden 901Africa Twin1290 Super Adv RR 1250 GSMultistrada V4S
Gemiddelde positie6.0456.1824.3184.4553.6823.8184.5452.227
Eindklassering78452361

Plaatsingen van de enduro's in de scoretabel

Testresultaat vergelijking van 8 motoren - Adventure bikes in de praktijk

  1. Ducati Multistrada V4 S
  2. Honda CRF 1100 L Adventure Sports
  3. KTM 1290 Super Adventure R
  4. KTM 890 Adventure R
  5. Husqvarna Norden 901
  6. BMW R 1250 GS
  7. Yamaha Tenere 700
  8. BMW F 850 GS
Hoeveel kost een BMW R 1250 GS?
Hier vindt u een overzicht van het prijsniveau van nieuwe en gebruikte motoren!

Zelf vind ik bij het bekijken van de puntentabel bijvoorbeeld de magere score van de Tenere 700 jammer. Ik rijd die motor privé en voor mij is het een ongelooflijk goede motor. Maar in puntentabellen mist ze nu eenmaal wat elektronica en in de directe vergelijking met motoren die twee keer zo duur zijn ook wat finesse. Aan de andere kant is de Ducati Multistrada V4S voor mij de duidelijke en verdiende testwinnaar. Geen enkele motor bezorgde me meer plezier. Geen motor was in de test sneller en ze overtuigde op bijna alle vlakken volledig. Maar als koper moet je dat, anders dan de verwende testrijder, ook met harde valuta betalen. Daarom moet je de geboden prestaties altijd afzetten tegen je persoonlijke financiële mogelijkheden.

Onderaan deze pagina heb ik de sterke en zwakke punten van de afzonderlijke motoren voor jullie op een rij gezet. In de grote video op ons YouTube-kanaal presenteer ik jullie mijn rijindrukken direct en keihard vanuit het zadel of vlak na de testrit.

Prijsvergelijking 8 adventure bikes 2022

Hoeveel kost een Yamaha Tenere 700?
Hier vindt u een overzicht van het prijsniveau van nieuwe en gebruikte motoren!

Hier vinden jullie de prijsvergelijking van deze 8 adventure bikes in de praktijk. Hoe is de leveringssituatie? Van welk model staan er momenteel volop voorraadmotoren? Hoe hoog liggen de kortingen? In het overzicht tonen we alle motoren van bouwjaar 2020 t/m 2022 met een kilometerstand van maximaal 10.000.

De hele test was echt spannend, omdat de nieuwe AT41 van Bridgestone werkelijk op alle motoren zeer goed functioneerde. Zo kon ik de motoren in de directe vergelijking keihard doorlichten en was ik enthousiast over de kleine, fijne verschillen. Hier in het kort nog de koopadviezen voor verschillende types.

De endurorijder: Yamaha Tenere 700 of Honda Africa Twin De eerste boven op de pas: Ducati Multistrada V4S Hebben is beter dan nodig hebben: KTM 1290 Super Adventure R Trouwe metgezel voor alle situaties: Honda Africa Twin Reizen en pittig rijden: KTM 890 Adventure R Allrounder: Husqvarna 901 Norden Bij twijfel: BMW R 1250 GS

Waarom ontbreken hier motoren?

Hoeveel kost een Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports?
Hier vindt u een overzicht van het prijsniveau van nieuwe en gebruikte motoren!

Bij deze vergelijkingstest had ik weliswaar in totaal 8 verschillende adventure bikes bij me. Toch ontbraken geweldige bikes zoals de nieuwe Desert X, de Tiger 900 en de nieuwe Tiger 1200. Deze motoren waren bij de bandentest van Bridgestone niet beschikbaar. Toch wilde ik de kans grijpen om de test voor onze community door te zetten. In 2022 zullen we nog een aantal vergelijkingen met adventure bikes publiceren. Recent bijvoorbeeld de vergelijking van de R 1250 GS met de Tiger 1200 GT Pro.

Spectaculair landschap - het ruige noorden van Spanje

We genoten van de prachtige uitzichten in het ruige noorden van het Iberisch Schiereiland.

De intensieve tour was niet alleen hard werken, maar natuurlijk ook een landschappelijk genot. Hier de door ons gekozen route door deze prachtige motorregio. Op Calimoto vind je vast nog meer varianten in andere windrichtingen. De regio laat zich ook perfect integreren in een Pyreneeëntour.

Hoeveel kost een Husqvarna Norden 901?
Hier vindt u een overzicht van het prijsniveau van nieuwe en gebruikte motoren!

Achter de schermen

Waren er defecten en gebreken: Op de KTM 1290 Super Adventure R weigerde de linker combischakelaar dienst. Een oorzaak was in de loop van de test niet te vinden. Andere defecten of valpartijen deden zich niet voor.

Heeft de band het testresultaat beïnvloed: Alle motoren waren in principe met dezelfde band uitgerust. Maar Bridgestone gebruikt voor de verschillende wielmaten en afmetingen een andere karkasopbouw. Over het geheel genomen paste de band goed bij alle motoren. Wel maakte hij motoren die oorspronkelijk te nerveus en instabiel waren duidelijk beter.

Hoeveel kost een KTM 890 Adventure R?
Hier vindt u een overzicht van het prijsniveau van nieuwe en gebruikte motoren!
NastyNils
NastyNils

Aan het einde van de etappes kwamen we meestal in dezelfde volgorde aan - ongeacht wie op welke motor zat.

Wat zeiden de andere testrijders: De smaken verschilden uiteraard. Over het geheel genomen scoorde de Tenere 700 heel veel pluspunten. Ondanks het lagere vermogen was ze een populaire motor. De F850GS viel over het algemeen minder goed in de smaak. Bij koffiestops was ze eerder de motor waarop de collega moest rijden die als laatste zijn koffie op had. Bij de andere motoren liepen de meningen echter sterk uiteen. Indrukwekkend en ontnuchterend was ook dat onze gids met een KTM 890 Adventure het tempo bepaalde. Eerlijk gezegd moest ik me flink concentreren om dat hoge tempo te kunnen volgen. Hij daarentegen oogde eerder ontspannen en relaxed. Ook op de snelheid van de afzonderlijke collega's had het motorvermogen eerder weinig invloed. Aan het einde van de etappes kwamen we meestal in dezelfde volgorde aan.

Hoeveel kost een Ducati Multistrada V4 S?
Hier vindt u een overzicht van het prijsniveau van nieuwe en gebruikte motoren!
nastynils

KTM 1290 Super Adventure R 2022 - Ervaringen en beoordeling door experts

nastynils

5,0 / 51000PS-testoordeel op basis van 5 beoordelingen, 2021⁠–⁠2022

De Super Adventure R toonde zich in de intensieve test een geweldige avonturenmotor. Ze bood een prachtige combinatie van langeafstandscomfort en offroadcapaciteiten. Die combinatie vind je in deze consequentie bij geen enkele andere motor. Het is de motor met het breedste inzetgebied op de markt. Ze zou een rondje op de motocrossbaan net zo goed overleven, maar daarna ook bij 200 op het circuit nog plezier bezorgen. Uiteraard is veel aan de 1290 overgedimensioneerd. Het is een motor voor mensen die iets altijd liever „hebben” dan het echt „nodig hebben”.


Robuuste totaalindruk

hoogwaardige en praktische vering

geweldig zadel zorgt voor veel uithoudingsvermogen

sportieve en hoogwaardige componenten

Beresterke maar makkelijk te doseren motor

Praktische rijhulpsystemen

Zeer veelzijdig

priegelige bedieningselementen

Op de testmotor waren al na een paar kilometer krassen en slijtageverschijnselen zichtbaar

nastynils

BMW F 850 GS 2022 - Ervaringen en beoordeling door experts

nastynils

4,0 / 51000PS-testoordeel op basis van 5 beoordelingen, 2018⁠–⁠2022

De BMW F 850 GS scoort ook in 2022 met een aangename ergonomie en een toegankelijk karakter. De bediening gaat makkelijk en je voelt je snel thuis op de motor. Hoe langer de tour duurt, hoe meer je de finesse in de details mist. De demping van de vork is te slap en niet instelbaar. De motor wordt op den duur wat te saai en de versnellingsbak inclusief quickshifter schakelt steeds weer stroef. In de directe vergelijking met andere adventure bikes staat ze altijd wat in de schaduw van spannendere modellen.


Goede wind- en weerbescherming

goed doordacht bedieningsconcept

Praktische uitrusting

Zeer toegankelijke bediening en rijbaarheid in het dagelijks gebruik

goed zitcomfort

Geweldige connectiviteitsoplossing

Trillingen in het hoge toerengebied

saaie motor

stroeve quickshifter

Demping van de voorkant te slap

Vork niet instelbaar

log rijgevoel

Voorrem zou meer bite kunnen gebruiken

nastynils

BMW R 1250 GS 2022 - Ervaringen en beoordeling door experts

nastynils

5,0 / 51000PS-testoordeel op basis van 12 beoordelingen, 2018⁠–⁠2026

De BMW R 1250 GS toont zich ook in 2022 als een zeer complete motor. Soeverein en goed uitgebalanceerd overtuigt ze bij intensieve ritten. De motor scoort met de heerlijke boxer, de geweldige ergonomie en de praktische rijhulpsystemen inclusief prachtige app-integratie. In de directe vergelijking met andere adventure bikes uit de topklasse toont ze inmiddels echter de eerste zwakke punten op het gebied van uitrusting en gebruikte componenten. Daartegenover overtuigen ook in de directe vergelijking de 136 pk uit de boxermotor in elke situatie.


extreem koppelrijke boxermotor

comfortabele zithouding, geschikt voor lange afstanden

geweldige app-integratie

uitontwikkeld bedieningsconcept

geweldige ergonomie

Veel personalisatiemogelijkheden

Geweldige handling met veel vertrouwen in de voorkant

Eenvoudige rijbaarheid

Stroef schakelen bij lage toerentallen

Zadel te slap

Remmen en vering niet meer op het niveau van de sterke concurrentie

nastynils

Yamaha Tenere 700 2022 - Ervaringen en beoordeling door experts

nastynils

4,5 / 51000PS-testoordeel op basis van 5 beoordelingen, 2019⁠–⁠2022

De Tenere 700 is ook in 2022 nog zonder concurrentie. Ze biedt het beste compromis tussen prijs, offroadcapaciteiten en rijcomfort op de weg. Ze rijdt recht je hart in, is enorm leuk en is een motor voor een breed inzetgebied. De ontbrekende elektronicafeatures zullen de echte fans haar vergeven. De wat slappe rem en de irritante tankdop waarschijnlijk niet.


Zeer robuust en betrouwbaar voorkomen

sportieve en slanke look

speels rijgedrag

Verrassend sportieve en leuke motor

Goede afwerking

goede vering met een praktisch instelbereik

relatief laag gewicht

Kan enorm veel hebben

ABS uitschakelbaar

Zeer offroadvaardig

gebrekkig zitcomfort op langere tochten

Rem voelt wat goedkoop aan - slap drukpunt en magere remkracht

trillend display irriteert

Tankdop onpraktisch

Uitrustingslijst op het gebied van elektronica erg kort

nastynils

Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2022 - Ervaringen en beoordeling door experts

nastynils

De Africa Twin is een echte enduro die enorm veel kan hebben. Ze oogt robuust en is optimaal uitgerust voor vrijwel elk inzetgebied. De motor is goed, maar zal adrenalinejunkies niet van hun stoel blazen. De windbescherming is geweldig, in de zomer echter al te goed. Componenten en aanbouwdelen zijn van een hoog niveau. De totale afwerkingskwaliteit oogt superieur, de smartphone-integratie is een geweldige oplossing. De schakelaars voelen ook na vele testritten nog steeds onlogisch en onoverzichtelijk aan. In de directe vergelijking zweeft ze op de een of andere manier boven alles uit. Ze rijdt gewoon soeverein en goed, maar kan niet schitteren met spectaculaire waarden.


Zeer goede vering - zowel in de mechanische als in de elektronische variant

DCT-optie maakt de machine tot een superieure reismotor

hoogwaardige en praktische elektronische rijhulpsystemen

in principe goede windbescherming

hoogwaardige totaalindruk

Onberispelijke motor met geweldige responsiviteit en lineair koppelverloop

toegankelijke handling

zeer aangename rijprestaties

heerlijk veelzijdige motor

Windbescherming bij hitte te goed - ook de laagste stand van het windscherm laat nauwelijks wind door

Bediening via de talrijke schakelaars voelt ook na 2 testdagen complex aan

Zadel voelt na een lange dag wat te zacht aan.

nastynils

Husqvarna Norden 901 2022 - Ervaringen en beoordeling door experts

nastynils

4,0 / 51000PS-testoordeel op basis van 9 beoordelingen, 2021⁠–⁠2024

De Husqvarna Norden 901 is een geweldige aanwinst in het segment van de adventure bikes. Ze is ongelooflijk veelzijdig inzetbaar. Enerzijds rijdt ze eenvoudig en toegankelijk en is ze een geweldige dagelijkse metgezel. Anderzijds is ze emotioneel en dynamisch. Met wat meer inzet bij bepaalde details had men nog duidelijk verder richting topklasse kunnen opschuiven.


charismatische motor bezorgt enorm veel plezier op tour, praktische rijhulpsystemen

geweldig zitcomfort

eigenzinnige en moderne look

Praktische veerelementen die op tour goed hun werk doen

Lineaire toerentalband van de motor

Nauwelijks trillingen in het zadel

Hoog reiscomfort

Windbescherming in klassevergelijking voor verbetering vatbaar

Windbescherming niet instelbaar

Voorkant voelt in klassevergelijking wat logger aan

in stadsverkeer voelt de motor voor het bezadigde karakter soms wat nerveus aan

geen USB-aansluiting in de cockpit

Enkele aanbouwdelen en spleetmaten zouden meer liefde voor detail kunnen gebruiken

nastynils

KTM 890 Adventure R 2022 - Ervaringen en beoordeling door experts

nastynils

In de huidige vergelijking met de motoren uit de hogere vermogensklasse kon ze in de praktijk altijd meekomen. De geweldige motor is levendig en krachtig genoeg om de lichte machine door de bochten te laten dansen. De vering biedt een breed instelbereik en je kunt met de machine op de weg flink vol gas gaan, maar ook zware offroadpassages opsnuiven. Een adventure bike met een zeer breed inzetgebied.


Zelfs in vergelijking met de grotere adventure bikes mis je bij de motor geen vermogen - een echte krachtpatser

Geweldige quickshifter

Geweldige handling

praktische ergonomie

Goed rijcomfort

Zeer goed elektronicapakket

Goede remmen

Hoogwaardige vering

Verrassend laag verbruik

Geweldige quickshifter

Windbescherming slechts middelmatig

Windscherm alleen met gereedschap verstelbaar

Ontbrekend handwiel voor voorladen wordt in de praktijk gemist

Olievuldop moeilijk bereikbaar

In stadsverkeer hangt de motor soms wat te nerveus aan het gas

priegelige schakelaars

Zadel op lange tochten wat oncomfortabel

nastynils

Ducati Multistrada V4 S 2022 - Ervaringen en beoordeling door experts

nastynils

In de huidige test moest de Multistrada het op extreem gevarieerd terrein meteen opnemen tegen 7 tegenstanders. Ook deze keer was ze de snelste en over het geheel genomen de beste motor. Eigenlijk logisch - ze is ook de duurste motor in deze klasse. De Ducati-crew heeft alle hoogwaardige ingrediënten in de motor gestopt die je voor geld kunt krijgen. Die werden verenigd tot een harmonieus totaalpakket dat ongelooflijk goed rijdt. Een verdiende winnaar van diverse vergelijkingstests, tegen een stevige prijs.


Ongelooflijk geweldige rijprestaties - neutraal, harmonieus, behendig en toch stabiel

Echt adventure bike-gevoel in het zadel

geweldige remmen

Fascinerende, indrukwekkend sterke motor

Motorvermogen dankzij grandioze responsiviteit heerlijk te doseren

Aangename zithouding

Goede ergonomie, ook bij staand rijden

fascinerend radarsysteem dat je in de praktijk op de snelweg graag gebruikt

Geweldige windbescherming

Hoge stabiliteit, ook bij hoge snelheden

Krachtbesparend en eenvoudig te rijden

bovengemiddeld verbruik

Bediening vanuit het zadel zou op sommige punten comfortabeler kunnen

Smartphone-connectiviteit niet echt doordacht

Vergelijking adventure bikes afbeeldingen

Bron: 1000PS

Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 1
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 2
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 3
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 4
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 5
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 6
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 7
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 8
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 9
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 10
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 11
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 12
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 13
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 14
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 15
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 16
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 17
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 18
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 19
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 20
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 21
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 22
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 23
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 24
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 25
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 26
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 27
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 28
Bridgestone AT41 in de test - afbeelding 29
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 30
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 31
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 32
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 33
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 34
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 35
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 36
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 37
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 38
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 39
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 40
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 41
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 42
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 43
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 44
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 45
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 46
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 47
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 48
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 49
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 50
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 51
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 52
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 53
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 54
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 55
KTM 1290 Super Adventure R 2022 - afbeelding 56
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 57
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 58
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 59
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 60
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 61
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 62
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 63
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 64
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 65
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 66
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 67
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 68
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 69
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 70
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 71
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 72
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 73
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 74
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 75
BMW F 850 GS 2022 - afbeelding 76
BMW R 1250 GS 2022 - afbeelding 77
BMW R 1250 GS 2022 - afbeelding 78
BMW R 1250 GS 2022 - afbeelding 79
BMW R 1250 GS 2022 - afbeelding 80
BMW R 1250 GS 2022 - afbeelding 81
BMW R 1250 GS 2022 - afbeelding 82
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 83
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 84
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 85
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 86
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 87
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 88
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 89
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 90
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 91
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 92
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 93
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 94
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 95
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 96
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 97
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 98
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 99
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 100
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 101
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 102
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 103
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 104
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 105
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 106
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 107
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 108
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 109
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 110
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 111
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 112
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 113
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 114
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 115
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 116
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 117
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 118
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 119
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 120
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 121
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 122
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 123
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 124
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 125
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 126
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 127
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 128
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 129
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 130
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 131
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 132
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 133
Yamaha Tenere 700 2022 - afbeelding 134