MV Agusta Brutale 1000 ABT
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije MV Agusta Brutale 1000 ABT 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 79 mm |
| Takt | 50.9 mm |
| Snaga motora | 201 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 13500 okr./min |
| Okretni moment | 116 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 11000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.4 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Brizgaljki po cilindru | 2 |
| Provrt za gas | 50 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, Sustavi spojke |
| Paljenje | Kontrolna jedinica motora |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 998 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Obloga TiN |
| Robna marka | Öhlins |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 130 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | Öhlins |
| Put | 120 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Trag | 97 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, elektronički prilagodljiv ovjes, ABS za zavoje, Kontrola pokretanja, Elektroničko upravljanje gasom, Tempomat, Kontrola proklizavanja, Zaštita od podizanja na stražnji kotač, Amortizer upravljača, Moderna elektronika, IMU (Inercijalna mjerna jedinica), Elektronski amortizer upravljača, Ovjes, Kontrola trakcije u zavojima, Cornering ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 200 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2080 mm |
| Širina | 805 mm |
| Visina | 845 mm |
| Međuosovinski razmak | 1415 mm |
| Visina sjedala | 845 mm |
| Visina sjedala do | 845 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 203 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 200 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16 l |
| Maksimalna brzina | 300 km/h |
| Sukladnost licence | A |
| Raspon | 235 km |
| Snaga akumulatora (V) | 12 V |
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 4 Ah |
| Kombinirane emisije CO2 | 136 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 5.8 l / 100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Razmak od tla | 141 mm |
Oprema
| Oprema | Bluetooth, Povezivost, TFT zaslon, Integrirani navigacijski sustav, Moderna elektronika, Povezivost |
|---|
FAQ gume MV Agusta Brutale 1000 ABT
- Koje gume trenutno preporučuje urednički tim od 1000 KS za ovaj model?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Najčešća pitanja MV Agusta Brutale 1000 ABT
- Koji je bolji? Motocikl MV Agusta Brutale 1000 ABT ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla MV Agusta Brutale 1000 ABT?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala MV Agusta Brutale 1000 ABT.
- Koliko je popularan motocikl MV Agusta Brutale 1000 ABT?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom MV Agusta Brutale 1000 ABT.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
MV Agusta Brutale 1000 ABT Slike
Izvor: 1000PS















