Aprilia SR GT 400 2026
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Aprilia SR GT 400 2026 Iskustva i stručna recenzija
Der Horvath
The Aprilia SR GT 400 impressively demonstrates how much riding dynamics and quality can be found in a mid-range scooter today. In particular, the stable, high-quality suspension and the direct reponsiveness of the 400cc single cylinder ensure that the scooter feels much sportier and of a higher quality than you would expect in this class. At the same time, it remains suitable for everyday use thanks to good ergonomics, practical storage space and reasonable wind and weather protection. Minor weaknesses such as the somewhat sluggish operation of the display are of little consequence in the overall picture. Combined with a fair price, the result is a very convincing overall package for anyone looking for a sporty, stable and versatile scooter.

Ključne specifikacije Aprilia SR GT 400 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 84 mm |
|---|---|
| Takt | 72 mm |
| Snaga motora | 36 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 37.7 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5700 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | izravno |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | Suhi karter |
| Pomak | 399 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
| Put | 120 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Put | 120 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Dva klipa |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kontrola proklizavanja, , |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Međuosovinski razmak | 1535 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 186 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 12 l (nisko) |
| Raspon | 300 km |
| Euro Norm | Euro 5+ |
| Ground clearance | 190 mm |
Oprema
| Oprema | Grijane ručke, Sustav bez ključa, LED farovi, TFT zaslon, USB-C socket, prilagodljivo vjetrobransko staklo, , , , , , , , , |
|---|
FAQ gume Aprilia SR GT 400
Najčešća pitanja Aprilia SR GT 400
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Aprilia SR GT 400?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Aprilia SR GT 400 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 6.250 EUR uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Aprilia SR GT 400 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Aprilia SR GT 400?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Aprilia SR GT 400.
- Koliko je popularan motocikl Aprilia SR GT 400?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Aprilia SR GT 400. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Aprilia SR GT 400 Slike
Izvor: 1000PS












































