Kawasaki Z900 RS 2018 vs. Suzuki GSX-S1000F 2019
Kawasaki Z900 RS 2018
Kawasaki Z900 RS 2018
Suzuki GSX-S1000F 2019
Suzuki GSX-S1000F 2019
Loading...
Přehled - Kawasaki Z900 RS 2018 vs Suzuki GSX-S1000F 2019
Suzuki GSX-S1000F 2019
Suzuki GSX-S1000F 2019
Technické údaje Kawasaki Z900 RS 2018 ve srovnání s Suzuki GSX-S1000F 2019
Suzuki GSX-S1000F 2019
Motor a pohon
Typ motoruTyp motoruV řaděTyp motoruV řadě
Vnitřní průměr válcůVnitřní průměr válců73.4 mmVnitřní průměr válců73.4 mm
ZdvihZdvih56 mmZdvih59 mm
Výkon motoruVýkon motoru111 HPVýkon motoru149 HP
Točivý momentTočivý moment98.6 NmTočivý moment106 Nm
Točivý moment x otáčkyTočivý moment x otáčky6,500 ot/minTočivý moment x otáčky9,500 ot/min
Kompresní poměrKompresní poměr10.8 Kompresní poměr12.2
Palivový systémPalivový systémVstřikováníPalivový systémVstřikování
Otvor škrtící klapkyOtvor škrtící klapky36 mmOtvor škrtící klapky44 mm
Typ spojkyTyp spojkyVíce disků v olejové lázniTyp spojkyVíce disků v olejové lázni
PřevodovkaPřevodovkaŘetězPřevodovkaŘetěz
Typ převodovkyTyp převodovkyŘazení převodovkouTyp převodovkyŘazení převodovkou
Počet převodových stupňůPočet převodových stupňů6Počet převodových stupňů6
VálceVálce4Válce4
TaktyTaktyČtyřtaktníTaktyČtyřtaktní
Počet ventilů na válecPočet ventilů na válec4Počet ventilů na válec4
VentilyVentilyDOHCVentilyDOHC
ChlazeníChlazeníkapalinaChlazeníkapalina
Zdvihový objemZdvihový objem948 cm³Zdvihový objem999 cm³
Přední náprava
PrůměrPrůměr41 mmPrůměr43 mm
Vzdálenost stlačeníVzdálenost stlačení120 mmVzdálenost stlačení120 mm
Zadní náprava
ZavěšeníZavěšeníKyvné ramenoZavěšeníKyvné rameno
Tlumič nárazůTlumič nárazůMonoshockTlumič nárazůMonoshock
Vzdálenost stlačeníVzdálenost stlačení140 mmVzdálenost stlačení130 mm
Podvozek
RámRámOcelRámHliník
Typ rámuTyp rámuMřížková trubkaTyp rámuDvojitá trubka
Přední brzdy
TypTypSvojitý diskTypSvojitý disk
PrůměrPrůměr300 mmPrůměr310 mm
PístPístČtyři pístyPístČtyři písty
Zadní brzdy
TypTypDiskTypDisk
PrůměrPrůměr250 mmPrůměr250 mm
PístPístJednoduchý pístPístJednoduchý píst
Asistenční systémy
Rozměry a hmotnosti
Šířka přední pneumatikyŠířka přední pneumatiky120 mmŠířka přední pneumatiky120 mm
Výška přední pneumatikyVýška přední pneumatiky70 %Výška přední pneumatiky70 %
Průměr přední pneumatikyPrůměr přední pneumatiky17 palcůPrůměr přední pneumatiky17 palců
Šířka zadní pneumatikyŠířka zadní pneumatiky180 mmŠířka zadní pneumatiky190 mm
Výška zadní pneumatikyVýška zadní pneumatiky55 %Výška zadní pneumatiky50 %
Průměr zadní pneumatikyPrůměr zadní pneumatiky17 palcůPrůměr zadní pneumatiky17 palců
DélkaDélka2,100 mmDélka2,115 mm
ŠířkaŠířka865 mmŠířka795 mm
RozvorRozvor1,470 mmRozvor1,460 mm
Výška sedlaVýška sedla835 mmVýška sedla815 mm
Pohotovostní hmotnost (s ABS)Pohotovostní hmotnost (s ABS)215 kgPohotovostní hmotnost (s ABS)214 kg
Objem palivové nádržeObjem palivové nádrže17 lObjem palivové nádrže17 l
Řidičská oprávněníŘidičská oprávněníAŘidičská oprávněníA
Výhody a nevýhody ve srovnání
Výhody a nevýhody ve srovnání
Výkonný a plynulý motor
dobrý vzhled
pohodlné sezení
snadná jízda
vyvážené jízdní vlastnosti. Není nervózní a není těžkopádný
žádný asistent řazení
těžší než ostatní retro kola v této třídě
na dlouhých trasách příliš měkké sedlo
žádná ochrana proti větru
Suzuki GSX-S1000F 2019
Suzuki GSX-S1000F 2019
Suzuki zvolila pro model GSX-S 1000 F poněkud dřevěný název, ale jinak se podařilo složit všechny ingredience. Řídítka a postoj motocyklu silně připomínají naháče. Podvozek i motor potěší příznivce sportovních motocyklů. Skutečně důstojný sportovní cestovní motocykl.