Ducati 750 SS Carenata 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati 750 SS Carenata 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 75 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 802 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1405 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 815 mm |
| Suchá hmotnost | 183 kg |
| Objem palivové nádrže | 16 l |
| Maximální rychlost | 210 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
FAQ Ducati 750 SS Carenata
- Jaká je současná tržní cena Ducati 750 SS Carenata?
- Současná tržní cena Ducati 750 SS Carenata, rok výroby 1997, je 148 090 CZK s průměrně najetými 13 261 km.
- Který je lepší? Ducati 750 SS Carenata nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati 750 SS Carenata?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Ducati 750 SS Carenata.
- Jak je populární Ducati 750 SS Carenata?
- Na trhu je po Ducati 750 SS Carenata průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati 750 SS Carenata Obrázky
Zdroj: 1000PS

























