NIU N Pro
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy NIU N Pro 2019
Motor a pohon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|
| Typ převodovky | Automatický |
|---|
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednotka Swing |
|---|
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
|---|
Podvozek
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|
| Průměr | 220 mm |
|---|
| Píst | Dvojitý píst |
|---|
| Spuštění | mechanický |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
| Průměr | 180 mm |
|---|
| Píst | Dvojitý píst |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 90 mm |
|---|
| Výška přední pneumatiky | 90 % |
|---|
| Průměr přední pneumatiky | 12 palců |
|---|
| Šířka zadní pneumatiky | 120 mm |
|---|
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 12 palců |
|---|
| Délka | 1800 mm |
|---|
| Šířka | 700 mm |
|---|
| Výška | 1130 mm |
|---|
| Rozvor | 1280 mm |
|---|
| Výška sedla | 740 mm |
|---|
| Suchá hmotnost | 95 kg |
|---|
FAQ NIU N Pro
- Který je lepší? NIU N Pro nebo NIU NQi Sport?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný NIU N Pro?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů NIU N Pro.
- Jak stabilní je cena použitého NIU N Pro? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2019 byla stabilita ceny NIU N Pro dobrá v porovnání s jinými motocykly Skútr. Cenový trend byl +1% v prvním roce.
- Jak je populární NIU N Pro?
- Na trhu je po NIU N Pro nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
NIU N Pro Obrázky