Horex VR6 Cafe Racer
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Horex VR6 Cafe Racer 2017
Motor a pohon
| Výkon motoru | 163 HP |
|---|---|
| Otáček za minutu při max. výkonu | 138 ot/min |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 6 |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1218 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | Öhlins |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 264 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Značka | Brembo |
Rozměry a hmotnosti
| Výška sedla | 780 mm |
|---|---|
| Suchá hmotnost | 219 kg |
FAQ Horex VR6 Cafe Racer
- Který je lepší? Horex VR6 Cafe Racer nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Horex VR6 Cafe Racer?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Horex VR6 Cafe Racer.
- Jak je populární Horex VR6 Cafe Racer?
- Na trhu je po Horex VR6 Cafe Racer velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Horex VR6 Cafe Racer Obrázky
Zdroj: 1000PS








Zobrazit více obrázků



















