VR VR Cross 2014
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy VR VR Cross 2014
Motor a pohon
| Výkon motoru | 11.5 HP |
|---|
| Točivý moment | 30 Nm |
|---|
| Převodovka | Řetěz |
|---|
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|
| Značka | Marzocchi |
|---|
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Monoshock |
|---|
| Značka | Marzocchi |
|---|
Přední brzdy
Zadní brzdy
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 19 palců |
|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 18 palců |
|---|
| Rozvor | 1310 mm |
|---|
| Výška sedla | 915 mm |
|---|
| Pohotovostní hmotnost | 95 kg |
|---|
| Maximální rychlost | 70 km/h |
|---|
FAQ VR VR Cross
- Jaká je současná tržní cena VR VR Cross?
- Současná tržní cena VR VR Cross, rok výroby 2014, je 242 710 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? VR VR Cross nebo BMW F 900 XR?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný VR VR Cross?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů VR VR Cross.
- Jak je populární VR VR Cross?
- Na trhu je po VR VR Cross velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
VR VR Cross Obrázky