Suzuki SV650 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Suzuki SV650 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 71 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 645 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1435 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 165 kg |
| Objem palivové nádrže | 17 l |
| Maximální rychlost | 195 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Suzuki SV650
Suzuki SV650 Historie
Suzuki SV650 2025

76 HP
645 cm³
200 kg
203 590,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2024

76 HP
645 cm³
200 kg
209 999,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2023

73 HP
645 cm³
200 kg
163 326,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2022

73 HP
645 cm³
200 kg
165 079,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2021

73 HP
645 cm³
200 kg
153 740,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2020

76 HP
645 cm³
197 kg
153 466,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2019

76 HP
645 cm³
197 kg
156 506,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2018

76 HP
645 cm³
197 kg
141 058,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2017

76 HP
645 cm³
197 kg
129 938,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2016

76 HP
645 cm³
197 kg
123 885,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2008

71 HP
645 cm³
165 kg
99 919,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2007

71 HP
645 cm³
165 kg
89 237,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2006

71 HP
645 cm³
165 kg
86 963,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki SV650 2005
71 HP
645 cm³
165 kg
72 583,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Suzuki SV650
FAQ Suzuki SV650
- Jaká je současná tržní cena Suzuki SV650?
- Současná tržní cena Suzuki SV650, rok výroby 2024, je 182 230 CZK s průměrně najetými 733 km.
- Který je lepší? Suzuki SV650 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Suzuki SV650?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Suzuki SV650.
- Jak stabilní je cena použitého Suzuki SV650? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2016 byla stabilita ceny Suzuki SV650 normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -4% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Suzuki SV650?
- Na trhu je po Suzuki SV650 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Suzuki SV650 Obrázky
Zdroj: 1000PS
































