E-Max 100L
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy E-Max 100L 2010
Motor a pohon
Přední brzdy
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 130 mm |
|---|
| Výška přední pneumatiky | 60 % |
|---|
| Průměr přední pneumatiky | 13 palců |
|---|
| Šířka zadní pneumatiky | 130 mm |
|---|
| Výška zadní pneumatiky | 60 % |
|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 13 palců |
|---|
| Suchá hmotnost | 122 kg |
|---|
| Maximální rychlost | 45 km/h |
|---|
FAQ E-Max 100L
- Který je lepší? E-Max 100L nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný E-Max 100L?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů E-Max 100L.
- Jak je populární E-Max 100L?
- Na trhu je po E-Max 100L velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.