Honda VTX 1800 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda VTX 1800 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 97 HP |
|---|---|
| Převodovka | Kardan |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 1795 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1715 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 693 mm |
| Suchá hmotnost | 320 kg |
| Objem palivové nádrže | 17 l |
| Maximální rychlost | 195 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Honda VTX 1800
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
FAQ Honda VTX 1800
- Jaká je současná tržní cena Honda VTX 1800?
- Současná tržní cena Honda VTX 1800, rok výroby 2004, je 300 630 CZK s průměrně najetými 27 000 km.
- Který je lepší? Honda VTX 1800 nebo Yamaha XV 1600 Wild Star?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda VTX 1800?
- V porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Honda VTX 1800.
- Jak je populární Honda VTX 1800?
- Na trhu je po Honda VTX 1800 velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
















