Yamaha R125 2018
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha R125 2018 Zkušenosti a odborné posudky
Der Horvath
Přátelé skutečných supersportovních motocyklů poslouchejte, protože Yamaha YZF-R125 by mohla být tím pravým motocyklem pro vás ve třídě A1. Yamaha sází výhradně na sportovní vzhled, což se projevuje nejen na vzhledu podobném modelu R6, ale je to cítit i na posedu. Zatížení zápěstí je supersportovní a úhel kolen je ostrý - pro vysoké jezdce možná až příliš ostrý. Na oplátku se YZF-R125 odvděčí nejen parádním vzhledem, ale také velmi výkonným motorem a jistotu vzbuzujícím podvozkem, který vybízí k vysokým rychlostem v zatáčkách.

Klíčové atributy Yamaha R125 2018
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 52 mm |
|---|---|
| Zdvih | 58.6 mm |
| Výkon motoru | 15 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9000 ot/min |
| Točivý moment | 12.2 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8000 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.2 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Transistor |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 124.7 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Deltabox |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 80 % |
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2015 mm |
| Šířka | 660 mm |
| Výška | 970 mm |
| Rozvor | 1355 mm |
| Výška sedla | 818 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 138 kg |
| Objem palivové nádrže | 13.8 l |
| Řidičská oprávnění | A1 |
Nejnovější články 1000PS o Yamaha R125
Cena Yamaha R125
Yamaha R125 Historie
Yamaha R125 2026

15 HP
125 cm³
141 kg
162 258,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2025

15 HP
124.7 cm³
141 kg
149 709,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2024

15 HP
124.7 cm³
144 kg
159 197,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2023

15 HP
124.7 cm³
142 kg
139 228,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2022

15 HP
124.7 cm³
142 kg
129 354,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2021

15 HP
124.7 cm³
142 kg
138 704,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2020

15 HP
124.7 cm³
142 kg
116 419,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2019

15 HP
124.7 cm³
142 kg
Yamaha R125 2018

15 HP
124.7 cm³
138 kg
Yamaha R125 2017

15 HP
124.7 cm³
138 kg
Yamaha R125 2016

15 HP
124.7 cm³
138 kg
102 353,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2015

15 HP
124.7 cm³
138 kg
83 212,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2014

15 HP
124.7 cm³
138 kg
83 377,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R125 2013

15 HP
124.7 cm³
138 kg
Yamaha R125 2012

15 HP
124.7 cm³
138 kg
Yamaha R125 2011

15 HP
125 cm³
138 kg
Yamaha R125 2010

15 HP
125 cm³
138 kg
Yamaha R125 2009

15 HP
124.66 cm³
138 kg
Yamaha R125 2008
15 HP
125 cm³
126 kg
FAQ pneumatiky Yamaha R125
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Levné univerzální zařízení pro lehké motocykly
Pro každodenní dojíždění do práce a krátké víkendové vyjížďky. Sportovní pneumatiky z druhé řady - dobrý poměr cena/výkon.
Alternativy k Yamaha R125
FAQ Yamaha R125
- Jaká je současná tržní cena Yamaha R125?
- Současná tržní cena Yamaha R125, rok výroby 2026, je 153 640 CZK s průměrně najetými 20 km.
- Který je lepší? Yamaha R125 nebo Kawasaki Ninja 125?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha R125?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Yamaha R125.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha R125? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2015 byla stabilita ceny Yamaha R125 špatná v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -6% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha R125?
- Na trhu je po Yamaha R125 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha R125 Obrázky
Zdroj: 1000PS





































