Blata Minimotard 2.6
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy Blata Minimotard 2.6 2009
Motor a pohon
| Výkon motoru | 3 HP |
|---|
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8700 ot/min |
|---|
| Točivý moment | 3.5 Nm |
|---|
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
|---|
| Typ spojky | Odstředivá síla |
|---|
| Válce | 1 |
|---|
| Takty | Dvoutaktní |
|---|
| Chlazení | Vzduch |
|---|
| Zdvihový objem | 39.9 cm³ |
|---|
Podvozek
Zadní brzdy
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 960 mm |
|---|
| Suchá hmotnost | 19.2 kg |
|---|
| Objem palivové nádrže | 1 l |
|---|
| Řidičská oprávnění | AM |
|---|
FAQ Blata Minimotard 2.6
- Který je lepší? Blata Minimotard 2.6 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Blata Minimotard 2.6?
- V porovnání s jinými motocykly Pocketbike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Blata Minimotard 2.6.
- Jak je populární Blata Minimotard 2.6?
- Na trhu je po Blata Minimotard 2.6 nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.