MV Agusta Brutale 1000 ABT
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy MV Agusta Brutale 1000 ABT 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 79 mm |
| Zdvih | 50.9 mm |
| Výkon motoru | 201 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 13500 ot/min |
| Točivý moment | 116 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 11000 ot/min |
| Kompresní poměr | 13.4 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Vstřikovačů na válec | 2 |
| Otvor škrtící klapky | 50 mm |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Antihopping, Spojkové systémy |
| Zapalování | ECU |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 998 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Povlak TiN |
| Značka | Öhlins |
| Průměr | 43 mm |
| Vzdálenost stlačení | 130 mm |
| Nastavení | Tlaková fáze, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Značka | Öhlins |
| Vzdálenost stlačení | 120 mm |
| Nastavení | Komprese, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
| Materiál | Hliník |
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
| Stopa | 97 mm |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 220 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Značka | Brembo |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Elektronicky nastavitelné odpružení, Systém ABS do zatáček, Launch-Control, Ride-by-Wire, Tempomat, Kontrola trakce, Anti-wheelie, Tlumič řízení, Moderní elektronika, IMU (Inerciální měřicí jednotka), Elektronický tlumič řízení, Odpružení, Kontrola trakce v zatáčkách, Cornering ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 200 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2080 mm |
| Šířka | 805 mm |
| Výška | 845 mm |
| Rozvor | 1415 mm |
| Výška sedla | 845 mm |
| Výška sedla až | 845 mm |
| Suchá hmotnost | 203 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 200 kg |
| Objem palivové nádrže | 16 l |
| Maximální rychlost | 300 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
| Rozsah | 235 km |
| Napájení baterie (volty V) | 12 V |
| Kapacita baterie (ampérhodiny Ah) | 4 Ah |
| Kombinované emise CO2 | 136 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 5.8 l/100km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Světlá výška | 141 mm |
Vybavení
| Vybavení | Bluetooth, Připojení, TFT displej, Integrovaný navigační systém, Moderní elektronika, Konektivita |
|---|
FAQ pneumatiky MV Agusta Brutale 1000 ABT
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Levné sportovní univerzální vozidlo
Pro každodenní dojíždění do práce a krátké víkendové vyjížďky. Sportovní pneumatiky z druhé řady - dobrý poměr cena/výkon.
Pneumatiky Hypersport vhodné pro okruhy
Sportovní pneumatiky na silnici, které dobře fungují i na okruhu. Některé kompromisy v dešti na silnici nebo v horku na okruhu.
Silniční sportovní pneumatiky
Univerzální pneumatika pro sportovní silniční jezdce. Super sportovní motocykly, naháče, sportovní cestovní motocykly. Také příležitostné výlety na závodní okruh. Roli však hraje kilometrový výkon, krátká doba zahřívání a výkonnost za špatného počasí.
FAQ MV Agusta Brutale 1000 ABT
- Který je lepší? MV Agusta Brutale 1000 ABT nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný MV Agusta Brutale 1000 ABT?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů MV Agusta Brutale 1000 ABT.
- Jak je populární MV Agusta Brutale 1000 ABT?
- Na trhu je po MV Agusta Brutale 1000 ABT velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
MV Agusta Brutale 1000 ABT Obrázky
Zdroj: 1000PS















