KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Výkon motoru | 202 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 10000 ot/min |
| Točivý moment | 151 Nm |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Stupně | 75 |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Antihopping, Spojkové systémy |
| Zapalování | Duální zapalování |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 1350 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Uzavřená kazeta |
| Značka | WP |
| Vzdálenost stlačení | 130 mm |
| Nastavení | Tlaková fáze, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Značka | WP |
| Vzdálenost stlačení | 120 mm |
| Nastavení | Komprese, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
| Materiál | Uhlík |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
| Náklon | 65.3 stupně |
| Stopa | 101 mm |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální, Monoblok, Vlna |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 240 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Značka | Brembo |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | Režimy jízdy, Řízení kroutícího momentu motoru, Ride-by-Wire, Asistent řazení, Asistent řazení s blipperem, Anti-wheelie, Moderní elektronika, Komfort, KTM Quickshifter Plus |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1491 mm |
| Výška sedla | 860 mm |
| Suchá hmotnost | 177 kg |
| Objem palivové nádrže | 17.5 l |
| Světlá výška | 109 mm |
Vybavení
| Vybavení | TFT displej, Moderní elektronika |
|---|
Nejnovější články 1000PS o KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
FAQ KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
- Jaká je současná tržní cena KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Současná tržní cena KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK, rok výroby 2026, je 1 034 260 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK nebo KTM 1390 Super Duke RR?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK.
- Jak je populární KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Na trhu je po KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobrazit více obrázků
