KTM 1390 Super Duke RR 2026
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 1390 Super Duke RR 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 110 mm |
| Zdvih | 71 mm |
| Výkon motoru | 190 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 10000 ot/min |
| Točivý moment | 145 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8000 ot/min |
| Kompresní poměr | 13.2 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Otvor škrtící klapky | 60 mm |
| Stupně | 75 |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Antihopping, Spojkové systémy |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Mazání | Oběh tlaku |
| Zdvihový objem | 1350 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Uzavřená kazeta |
| Značka | WP |
| Průměr | 48 mm |
| Vzdálenost stlačení | 130 mm |
| Nastavení | Tlaková fáze, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Značka | WP |
| Vzdálenost stlačení | 140 mm |
| Nastavení | Komprese, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
| Náklon | 65.3 stupně |
| Stopa | 101 mm |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 240 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Značka | Brembo |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Kontrola proti převrácení, Režimy jízdy, Systém ABS do zatáček, Ride-by-Wire, Kontrola trakce, Anti-wheelie, Moderní elektronika |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 200 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1491 mm |
| Výška sedla | 847 mm |
| Výška sedla až | 847 mm |
| Suchá hmotnost (s ABS) | 189 kg |
| Objem palivové nádrže | 17.5 l |
| Řidičská oprávnění | A |
| Rozsah | 296 km |
| Kombinované emise CO2 | 139 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 5.9 l/100km |
Vybavení
| Vybavení | Připojení, LED denní světla, LED světlomety, TFT displej, Moderní elektronika, Osvětlení |
|---|
Nejnovější články 1000PS o KTM 1390 Super Duke RR
FAQ pneumatiky KTM 1390 Super Duke RR
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Levné sportovní univerzální vozidlo
Pro každodenní dojíždění do práce a krátké víkendové vyjížďky. Sportovní pneumatiky z druhé řady - dobrý poměr cena/výkon.
Pneumatiky Hypersport vhodné pro okruhy
Sportovní pneumatiky na silnici, které dobře fungují i na okruhu. Některé kompromisy v dešti na silnici nebo v horku na okruhu.
Silniční sportovní pneumatiky
Univerzální pneumatika pro sportovní silniční jezdce. Super sportovní motocykly, naháče, sportovní cestovní motocykly. Také příležitostné výlety na závodní okruh. Roli však hraje kilometrový výkon, krátká doba zahřívání a výkonnost za špatného počasí.
FAQ KTM 1390 Super Duke RR
- Jaká je současná tržní cena KTM 1390 Super Duke RR?
- Současná tržní cena KTM 1390 Super Duke RR, rok výroby 2026, je 717 260 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? KTM 1390 Super Duke RR nebo Ducati Streetfighter V4 S?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 1390 Super Duke RR?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů KTM 1390 Super Duke RR.
- Jak je populární KTM 1390 Super Duke RR?
- Na trhu je po KTM 1390 Super Duke RR velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 1390 Super Duke RR Obrázky
Zdroj: 1000PS















Zobrazit více obrázků











