Benda Napoleonbob 125
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Benda Napoleonbob 125 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Výkon motoru | 14 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9500 ot/min |
| Točivý moment | 10.9 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6500 ot/min |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Antihopping, |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 125 cm³ |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
| Materiál | Ocel |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 300 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 240 mm |
| Píst | Jednoduchý píst |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Kontrola trakce |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 80 % |
| Průměr přední pneumatiky | 18 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 18 palců |
| Délka | 2333 mm |
| Šířka | 838 mm |
| Výška | 1038 mm |
| Rozvor | 1545 mm |
| Výška sedla | 748 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 182 kg |
| Objem palivové nádrže | 9.5 l |
| Řidičská oprávnění | A1, B196 |
| Rozsah | 200 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 3.1 l/100km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Světlá výška | 123 mm |
Vybavení
| Vybavení | TFT displej, |
|---|
FAQ pneumatiky Benda Napoleonbob 125
FAQ Benda Napoleonbob 125
- Jaká je současná tržní cena Benda Napoleonbob 125?
- Současná tržní cena Benda Napoleonbob 125, rok výroby 2026, je 150 420 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Benda Napoleonbob 125 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Benda Napoleonbob 125?
- V porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Benda Napoleonbob 125.
- Jak je populární Benda Napoleonbob 125?
- Na trhu je po Benda Napoleonbob 125 nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Benda Napoleonbob 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS
































