Peugeot Django Classic 50
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy Peugeot Django Classic 50 2026
Motor a pohon
| Výkon motoru | 3.5 HP |
|---|
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7700 ot/min |
|---|
| Točivý moment | 3.2 Nm |
|---|
| Palivový systém | Vstřikování |
|---|
| Startér | Elektrický |
|---|
| Převodovka | Pás |
|---|
| Typ převodovky | Variomatik |
|---|
| Válce | 1 |
|---|
| Takty | Čtyřtaktní |
|---|
| Zdvihový objem | 50 cm³ |
|---|
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
| Vzdálenost stlačení | 75 mm |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednotka Swing |
|---|
| Vzdálenost stlačení | 65 mm |
|---|
Podvozek
Přední brzdy
Zadní brzdy
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 1925 mm |
|---|
| Šířka | 710 mm |
|---|
| Výška | 1190 mm |
|---|
| Rozvor | 1350 mm |
|---|
| Výška sedla | 770 mm |
|---|
| Suchá hmotnost | 117 kg |
|---|
| Pohotovostní hmotnost | 126 kg |
|---|
| Řidičská oprávnění | AM |
|---|
| Rozsah | 380 km |
|---|
| Kombinované emise CO2 | 45 g/km |
|---|
Vybavení
| Vybavení | Komfort, Osvětlení, Úložný prostor, Přihrádka v palubní desce |
|---|
FAQ Peugeot Django Classic 50
- Který je lepší? Peugeot Django Classic 50 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Peugeot Django Classic 50?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Peugeot Django Classic 50.
- Jak je populární Peugeot Django Classic 50?
- Na trhu je po Peugeot Django Classic 50 velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
Peugeot Django Classic 50 Obrázky