Vertigo Nitro DLR 125 2025
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy Vertigo Nitro DLR 125 2025
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 54 mm |
|---|
| Zdvih | 54.5 mm |
|---|
| Palivový systém | Vstřikování |
|---|
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
|---|
| Převodovka | Řetěz |
|---|
| Počet převodových stupňů | 6 |
|---|
| Válce | 1 |
|---|
| Takty | Dvoutaktní |
|---|
| Zdvihový objem | 125 cm³ |
|---|
Přední náprava
| Značka | Tech |
|---|
| Vzdálenost stlačení | 170 mm |
|---|
| Nastavení | Tlaková fáze, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
|---|
Zadní náprava
| Nastavení | Komprese, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
|---|
| Materiál | Hliník |
|---|
Podvozek
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|
| Spuštění | Hydraulický |
|---|
Zadní brzdy
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | Režimy jízdy |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 21 palců |
|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 18 palců |
|---|
| Rozvor | 1310 mm |
|---|
| Výška sedla | 680 mm |
|---|
| Pohotovostní hmotnost | 68 kg |
|---|
| Objem palivové nádrže | 2.3 l |
|---|
FAQ Vertigo Nitro DLR 125
- Který je lepší? Vertigo Nitro DLR 125 nebo Honda TRX 250 TE?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Vertigo Nitro DLR 125?
- V porovnání s jinými motocykly Trial je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Vertigo Nitro DLR 125.
- Jak je populární Vertigo Nitro DLR 125?
- Na trhu je po Vertigo Nitro DLR 125 velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Vertigo Nitro DLR 125 Obrázky