Piaggio MP3 310 Sport
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Piaggio MP3 310 Sport 2025 Zkušenosti a odborné posudky
Der Horvath
Piaggio MP3 310 je moderní tříkolový skútr, který se v městském prostředí opravdu hodí. Díky svým kompaktním rozměrům je ideální do úzkých ulic a hustého provozu, zatímco chytré funkce usnadňují každodenní život. Na dálnici však MP3 310 dosáhne svých limitů: Při vyšších rychlostech motor pracuje na hranici svých možností a citlivost na boční vítr a konstrukce čelního skla omezují pohodlí. Celkově je MP3 310 všestranně úspěšným vozem a ve své kategorii nabízí velmi atraktivní poměr ceny a výkonu - zejména pro dojíždějící do města, kteří mohou díky nařízení o řidičském oprávnění B snadno přestoupit na vyšší třídu.

Klíčové atributy Piaggio MP3 310 Sport 2026
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 75 mm |
|---|---|
| Zdvih | 70.1 mm |
| Výkon motoru | 26.4 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 27.3 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstředivá síla, Suchý |
| Typ převodovky | Variomatik |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 310 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Paralelogram |
|---|---|
| Vzdálenost stlačení | 95 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednotka Swing |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
| Vzdálenost stlačení | 122 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolébka |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 258 mm |
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 240 mm |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Kontrola proti uklouznutí |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 13 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 60 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 14 palců |
| Délka | 2035 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Rozvor | 1455 mm |
| Výška sedla | 790 mm |
| Objem palivové nádrže | 11 l |
| Rozsah | 354 km |
| Kombinované emise CO2 | 73 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 3.1 l/100km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
Vybavení
| Vybavení | Připojení, Bezklíčový systém, LED denní světla, LED světlomety, Komfort, Osvětlení |
|---|
Nejnovější články 1000PS o Piaggio MP3 310 Sport
Cena Piaggio MP3 310 Sport
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Piaggio MP3 310 Sport Historie
Piaggio MP3 310 Sport 2025

26.4 HP
310 cm³
230 659,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky Piaggio MP3 310 Sport
FAQ Piaggio MP3 310 Sport
- Jaká je současná tržní cena Piaggio MP3 310 Sport?
- Současná tržní cena Piaggio MP3 310 Sport, rok výroby 2025, je 212 880 CZK s průměrně najetými 216 km.
- Který je lepší? Piaggio MP3 310 Sport nebo Piaggio MP3 310?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Piaggio MP3 310 Sport?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Piaggio MP3 310 Sport.
- Jak je populární Piaggio MP3 310 Sport?
- Na trhu je po Piaggio MP3 310 Sport průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Piaggio MP3 310 Sport Obrázky
Zdroj: 1000PS













Zobrazit více obrázků

















