Husqvarna TC 300 Heritage 2025
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Husqvarna TC 300 Heritage 2025
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 72 mm |
|---|---|
| Zdvih | 72 mm |
| Otvor škrtící klapky | 39 mm |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 5 |
| Válce | 1 |
| Takty | Dvoutaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 293.2 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | WP |
| Průměr | 48 mm |
| Vzdálenost stlačení | 305 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Pouzdro tlumiče | Odchýlení |
| Značka | WP |
| Vzdálenost stlačení | 293 mm |
| Materiál | Hliník |
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolébka, Středová trubka |
| Náklon | 63.9 stupně |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 260 mm |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 220 mm |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 100 % |
| Průměr přední pneumatiky | 21 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 80 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 100 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 21 palců |
| Výška sedla | 946 mm |
| Suchá hmotnost | 99.6 kg |
| Objem palivové nádrže | 7.2 l |
Cena Husqvarna TC 300 Heritage
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
FAQ pneumatiky Husqvarna TC 300 Heritage
FAQ Husqvarna TC 300 Heritage
- Který je lepší? Husqvarna TC 300 Heritage nebo Husqvarna TE 300?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Husqvarna TC 300 Heritage?
- V porovnání s jinými motocykly Motocross je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Husqvarna TC 300 Heritage.
- Jak je populární Husqvarna TC 300 Heritage?
- Na trhu je po Husqvarna TC 300 Heritage velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Husqvarna TC 300 Heritage Obrázky
Zdroj: 1000PS












