Kumpan 54i:gnite
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kumpan 54i:gnite 2023
Motor a pohon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motoru | 9.5 HP |
| Točivý moment | 141 Nm |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 1950 mm |
|---|---|
| Šířka | 730 mm |
| Výška | 1215 mm |
| Rozvor | 1354 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 82 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 112 kg |
FAQ Kumpan 54i:gnite
- Který je lepší? Kumpan 54i:gnite nebo Trinity Uranus R?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kumpan 54i:gnite?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Kumpan 54i:gnite.
- Jak je populární Kumpan 54i:gnite?
- Na trhu je po Kumpan 54i:gnite velmi nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kumpan 54i:gnite Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobrazit více obrázků




