Kumpan 54i:nspire
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kumpan 54i:nspire 2023
Motor a pohon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motoru | 4 HP |
| Točivý moment | 92 Nm |
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 1939 mm |
|---|---|
| Šířka | 734 mm |
| Výška | 1136 mm |
| Rozvor | 1354 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 112 kg |
Alternativy k Kumpan 54i:nspire
FAQ Kumpan 54i:nspire
- Jaká je současná tržní cena Kumpan 54i:nspire?
- Současná tržní cena Kumpan 54i:nspire, rok výroby 2022, je 89 130 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Kumpan 54i:nspire nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kumpan 54i:nspire?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Kumpan 54i:nspire.
- Jak je populární Kumpan 54i:nspire?
- Na trhu je po Kumpan 54i:nspire velmi nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kumpan 54i:nspire Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobrazit více obrázků


