Ducati Monster 620 2006
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati Monster 620 2006
Motor a pohon
| Výkon motoru | 63 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 618 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1440 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 770 mm |
| Suchá hmotnost | 168 kg |
| Objem palivové nádrže | 14 l |
| Maximální rychlost | 180 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati Monster 620
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Alternativy k Ducati Monster 620
FAQ Ducati Monster 620
- Jaká je současná tržní cena Ducati Monster 620?
- Současná tržní cena Ducati Monster 620, rok výroby 2002, je 128 440 CZK s průměrně najetými 31 232 km.
- Který je lepší? Ducati Monster 620 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati Monster 620?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Ducati Monster 620.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati Monster 620? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2007 byla stabilita ceny Ducati Monster 620 velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +39% v prvním roce a TrendSecondYear}% v druhém roce.
- Jak je populární Ducati Monster 620?
- Na trhu je po Ducati Monster 620 průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
























