Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 84.5 mm |
|---|
| Zdvih | 75 mm |
|---|
| Kompresní poměr | 10 |
|---|
| Palivový systém | Vstřikování |
|---|
| Startér | Elektrický |
|---|
| Zapalování | Transistor |
|---|
| Převodovka | Pás |
|---|
| 2WD | Ano |
|---|
| Válce | 1 |
|---|
| Takty | Čtyřtaktní |
|---|
| Ventily | OHC |
|---|
| Chlazení | kapalina |
|---|
| Zdvihový objem | 421 cm³ |
|---|
Přední náprava
| Přední odpružení | A-Arm |
|---|
| Vzdálenost stlačení | 171 mm |
|---|
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | A-Arm |
|---|
| Vzdálenost stlačení | 189 mm |
|---|
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|
| Spuštění | Hydraulický |
|---|
Zadní brzdy
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 12 palců |
|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 12 palců |
|---|
| Délka | 2035 mm |
|---|
| Šířka | 1180 mm |
|---|
| Výška | 1160 mm |
|---|
| Rozvor | 1240 mm |
|---|
| Výška sedla | 855 mm |
|---|
| Objem palivové nádrže | 14 l |
|---|
FAQ Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock
- Jaká je současná tržní cena Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Současná tržní cena Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock, rok výroby 2021, je 266 020 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock nebo Yamaha Kodiak 450 EPS?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- V porovnání s jinými motocykly ATV & Side by Side je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock.
- Jak je populární Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Na trhu je po Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock Obrázky